maspc maspc .

maspc

5 نوع ورزش که به بهبود زندگی شما کمک می کند

امروزه اغلب افراد با مشکلات و مشغله های فراوانی روبرو هستند که این موضوع سبب شده بهبود زندگی شان دچار مشکل شود.
5 نوع ورزش که به بهبود زندگی شما کمک می کند
ما با نگرانی ها و استرس ها و غذاهای ناسالم، احاطه شده ایم و ورزش چیزی است که سبب می شود که ما غذاهای سالم تری بخوریم ؛ زمانی که ورزش میکنیم، احساس مثبت تری پیدا میکنیم، انگیزه بیشتری داریم و خوشحال تر هستیم. اما چگونه می توانیم ورزش را در روال برنامه روزانه مان جای دهیم بدون آنکه زمانی را برای باشگاه رفتن صرف کنیم؟
با ورزش هایی بسیار ساده ولی موثر برخی از این تمرینات باعث بهبود زندگی شما میشوند، مانند بالا رفتن از پله ها و یا پیاده روی، بدون اینکه ورزش های شدیدی باشند و به راحتی می توانند وارد روند روزانه زندگی شما شوند ، بدون اینکه باعث تغییرات بزرگی در زندگیتان شوند و تنها باعث بهبود زندگی شما می شوند به هر حال، امروز ما در نمناک در مورد چند نوع تمرین و ورزش صحبت می کنیم که می توانند زندگی شما را بهبود بخشند و سطح حس خوب و خوشایند شما را افزایش دهند.

اشکال مختلف ورزش که حال جسمی و روحی شما را بهتر می کنند:
1.بالا رفتن از پله ها:

بالا رفتن از پله ها یک نوع ورزش است که باعث تقویت پاها و باسن میشوند، ضمن این که قدرت شما را نیز افزایش می دهد ؛ این در حالی است که بسیاری از مردم در بلوک های آپارتمانی زندگی می کنند و دارای پله هستند، اما اکثر ما همیشه از آسانسور استفاده می کنیم. تصمیم گیری آگاهانه برای رفتن از پله ها، چه در حال بالا رفتن و چه پایین آمدن، به شما این امکان را می دهد که این کار را به عنوان یک عادت سالم که منجر به تغییرات در دراز مدت می شود را در زندگی خود جای دهیم ؛ شما در خود احساس قوی تر، چابک تر و پر جنب و جوش تری پیدا میکنید.

ورزش کردن

بالا رفتن از پله ها مناسب برای تقویت عضلات پا
2. قدم زدن یا دویدن در طبیعت:

اگر شما علاقه ای به دویدن ندارید و یا قدرتش را ندارید، راه رفتن یک گزینه عالی است و یکی از انواع ورزش هاست که زندگی شما را بهبود می بخشد حتی اگر به باشگاه میروید، اینکه طبیعت را در برنامه ورزشی خود قرار دهید ،یک ایده عالی است. این به این علت است ، زمانی که در طبیعت هستید، از شهر فاصله می گیرید، جایی که در آن همه چیز بسیار سریع اتفاق می افتد، مردم در حالت اتوماتیک زندگی می کنند و شما می توانید در هوا ، بوی تنش را استشمام کنید. پیاده روی یا دویدن ،به مدت 30 دقیقه یا یک ساعت در روز کافی است ؛ این امر به شما اجازه می دهد ذهن خود را پاک کنید، احساس جنب و جوش کنید، رهایی از استرس و بدون شک، تجربه حس خوب بیشتری را میتوانید تجربه کنید.

قدم زدن در طبیعت

قدم زدن در طبیعت روشی برای بهبود بخشیدن به زندگی
3.انجام تمرینات شکمی:

انجام تمرینات شکمی یک نوع ورزش است که، می تواند زندگی شما را به یک دلیل ساده بهبود بخشد ؛ هر چند وقت یک بار شما در رختخواب و یا روی زمین دراز کشیده اید و بلند شدن برایتان سخت بوده به دلیل قوی نبودن عضلات شکمی تان؟ هر چند وقت یک باردرباره شکم داشتنتان شکایت داشته اید؟ شکایات یا احساسات تاسف بار برای خودتان و یا حتی تلاش برای داشتن رژیم غذایی، به هیچ وجه یک راه حل نیستند این نوع ورزش ها ،باعث تقویت عضلات شکمی شما می شوند و باعث می شوند احساس خوبی داشته باشید ؛ انواع مختلفی از تمرینات برای عضلات شکمی وجود دارد که شامل :

کرانچ

تخته

شکم پایه

پیچ و تاب های روسی

و بسیاری دیگر از تمرینات برای عضلات شکمی وجود دارد.

حال روحی

انجام دادن انواع تمرینات شکم
4.تمرینات بازو:

دسته ی دیگری از تمرینات و ورزش ها وجود دارد که میتوانند زندگیتان را بهبود ببخشند، این تمرینات مربوط به بازو هستند نه فقط به این دلیل که آنها یک مدلی از ورزش هستند، بلکه باعث می شوند که شما بهتر به نظر برسید ، بازوهای قوی، بدون گوشتهای آویزان، باعث می شود که شما احساس خوبی به خود داشته باشید. برای رسیدن به این هدف، می توانید ورزش های کششی انجام دهید یا حتی وزنه هایی را بخرید و یک سری تمریناتی را انجام دهید که نه تنها برای بازوهایتان مفید است، بلکه ماهیچه های سه سر را نیز تقویت می کند.

منبع : نمناک 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۲۶:۲۹ توسط:maspc موضوع: نظرات (0)